В даній категорії зібрані семінари, відкриті уроки, виступи на методичних об’єднаннях, презентації з досвіду роботи

14

Брейн-ринг з хімії

«… Вона вийняла з вуха одну з тих величезних перлин… і … опустила її в рідину. Запала мовчанка, вражені гості, завмерши, спостерігали, як незрівнянна перлина повільно розчиняється в міцній рідині. От від неї не залишилося і сліду, і тоді Клеопатра підняла кубок, покрутила його, збовтуючи рідину, і випила все до останньої краплі…»

Читати далі
Game

Творчі сходинки вчителів Волині

Навчальна гра на виставку “Творчі сходинки вчителів Волині”. Даний програмний продукт призначений для засвоєння основних принципів систематичної номенклатури вуглеводнів та їх похідних з використанням ігрових технологій. Він може бути використаний як допоміжний засіб при вивчені курсу органічної хімії, а також під час контролю знань умінь і навичок учнів.

Читати далі
Моделі-молекул-у-просторі

Робота з обдарованими дітьми

Серед найбільш цікавих і загадкових явищ природи дитяча обдарованість завжди буде посідати одне з провідних місць. Упродовж багатьох століть педагоги та психологи різних країн намагаються сформулювати єдине визначення поняття «обдарованість» та вирішити питання діагностування, розвитку та навчання обдарованих дітей.

Читати далі
Аналіз-хімічної-задачі

Розвиток творчого мислення учнів шляхом розв’язування задач

Розв’язування задач посідає важливе місце у вивченні хімії, оскільки це один із прийомів навчання, за допомогою якого забезпечується більш глибоке і повне засвоєння навчального матеріалу. Щоб навчитися хімії, вивчення теоретичного матеріалу має поєднуватися з систематичним використанням розв’язування різних задач.

Читати далі